Wszystkie fotografie zamieszczane na tej stronie stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
RSS
wtorek, 23 czerwca 2009
Przejaśniło się =)

Od kilku dni leje i leje. Deszcz oczywiście. Dziś w nocy obudziło mnie zawzięte skrobanie mojej kotki, bo była burza. Wspierałyśmy się razem, żeby jakoś przetrwać ten okropny czas. Wstałam rano, a za oknem znów deszcz :/ Jakie było moje zaskoczenie, gdy kilka godzin później na stół, przy którym siedziałam, padły nieśmiałe promienie słońca. Złapałam aparat w dłoń, założyłam kalosze i pobiegłam do ogródka, bo już nie mogłam wytrzymać w domu.

A w ogródku wszystko ładnie urosło i takie było świeże po tym deszczu. Powietrze jeszcze trochę ciężkie i mokre, ale zawsze to lepiej niż domowy zaduch. Oczywiście zrobiłam kilka zdjęć:

coś


A to pierwsze jabłuszko na naszej nowej jabłonce :) Cała rodzinka obserwuje jego rozwój z ciekawością ;)

Proszę was o komentarze na temat zdjęć. Co wam się podoba? Co można ulepszyć? A co jest beznadziejne?

Do nastepnej notki :)

P.S. Aha. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś napisał mi co w ogóle sfotografowałam ;)

15:22, sardynka92
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 czerwca 2009
Powrót :)

Bardzo dawno mnie nie było na moim blogu. Szczerze mówiąc, to zapomniałam, że go mam. Poprostu tak mnie wciągnęła szkoła, że zupełnie brakło mi czasu na inne rzeczy. Poza tym dostęp do internetu mam tylko w weekendy, bo w tygodniu nie ma mnie w domu. Teraz, przez wakacje, będę częściej tu zaglądać, pisać i wstawiać zdjęcia.

Do zobaczenia wkrótce :)

10:08, sardynka92
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 lipca 2008
W moim ogródku (i nie tylko)

Pod wpływem oglądania innych fotoblogów, przeszłam się dzisiaj po ogródku z aparatem i odkryłam, że jest zamieszkiwany przez owady wszelakiego rodzaju, czego wcześniej jakoś nie dostarzegałam (oprócz przeróżnych pająków:/ je widzę wszędzie:/ wrrr..:/ aż ciarki przechodzą jak o nich myślę).

Kilku owadom udało mi się zrobić zdjęcia:) Nie są one może zbyt dobrej jakości i z takim dużym przybliżeniem jak na innych blogach, bo mój aparat mi na to nie pozwala, ale jak na początkującego fotografa przyrody jestem zadowolona xD

Mam również prośbę do wszystkich, którzy interesują się owadami o rozpoznanie tych na zdjęciach, bo bardzo jestem ciekawa jak się nazywają :)


...:::1:::.


...:::2:::...


...:::3:::...


...:::4:::...


...:::5:::...


...:::6:::... 


...:::7:::...


I jeszcze kilka fotek z tamtego roku:

...:::8:::...


...:::9:::...


...:::10:::...

 żuczek :)


...:::11:::...

jaszczurka


...:::Biedroneczka=):::... 

 I co podobały się zdjęcia?? Może macie dla mnie jakieś rady? Chętnie nauczę się czegoś od bardziej doświadczonych ode mie w sztuce fotografowania ;)

 

 

10:24, sardynka92
Link Komentarze (6) »
czwartek, 24 lipca 2008
Pierwszy raz (testowy) ;P

Właśnie założyłam tutaj bloga :) Całkiem tu przyjemnie. Dzisiaj nie napiszę nic konkretnego, bo dopiero się wszystkiego uczę, ale z notki na notkę powinno być coraz lepiej. Jeszcze trochę tu poszperam i wypóbuję różne opcje:p Możę sprawdzę, jak się wstawia zdjęcia...


Mniej więcej tak wglądam, poznając bloxa :D

To wcale nie jest takie trudne :)

W takim razie dziasiaj kończę, a jutro wpadnę, żeby napisać już coś sensownego.

19:42, sardynka92
Link Komentarze (3) »